Universali diagnostikos įranga Autel MaxiAP AP200

Gauti pasiūlymą
Universali diagnostikos įranga Autel MaxiAP AP200
Autel MaxiAP AP200 - naujos kartos diagnostikos prietaisas, kuris naudojamas per išmaniuosius telefonus, kuriuose įdiegta Android ar iOS operacinė sistema.

Kodėl verta iš mūsų pirkti AUTEL įrangą:
- Esame VIENINTELIAI oficialūs AUTEL atstovai Lietuvoje.
- Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu.
- Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ.
- Tik mūsų parduodamų originalių diagnostikos prietaisų PROGRAMINĖ ĮRANGA yra pritaikyta Europos regionui.
- Mūsų klientai gauna pilną aukščiausio lygio GARANTINĮ ir POGARANTINĮ aptarnavimą.
- Mūsų klientams prietaiso gedimo atveju, SUTEIKIAMI pakaitiniai prietaisai, jeigu remontas užtrunka ilgiau nei numatyta.
- GREIČIAUSIAS originalių AUTEL prietaisų pristatymas Lietuvoje, DAUGIAU NEI 95% prekių sandėliuojame Lietuvoje.
- Savo klientams, prieš perkant, DUODAME IŠBANDYTI originalų AUTEL prietaisą.

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiAP AP200

Gamintojas - AUTEL, garantija - 2 metams

Autel MaxiAP AP200 - naujos kartos diagnostikos prietaisas, kuris naudojamas per išmaniuosius telefonus, kuriuose įdiegta Android ar iOS operacinė sistema. Šie diagnostikos įranga per išmanųjį telefoną skirta asmeniniam naudojimui ir nuosavo automobilio aptarnavimui. Todėl paprastą išmanųjį telefoną paverčia puikia diagnotine OBD2 sistema. Šis prietaisas leidžia lengvai skaityti ir trinti klaidų kodus, taip pat matyti gyvus parametrus su visais grafiniais atvaizdavimais. Prietaisas turi plačią automobilių duomenų bazę, todėl galėsite rinktis iš daugybė Europos, Azijos, Amerikos ar kitų regionų markių ir modelių, tad tikrai rasite ir sąvajį!

Tai pats galingiausias šiuo metu rinkoje esantys diagnostikos prietaisas per išmanųjį telefoną. Sukurtas, stengiantis žengti koja kojon su dabartinėmis technologijomis, stengiamasi pasiūlyti geriausią sprendimą neapkraunant papildomais dideliais prietaisais problemų radimui. Autel MaxiAP AP200, tai diagnostikos įranga, kuria leidžia naudojant paprastą išmanųjų telefoną greitai ir tiksliai peržvelgti gyvus parametrus, nustatyti klaidas ir jas panaikinti pačiam kad ir kur bebūtumėte. 

Aprašymas:

 • Novatoriškas Bluetooth pagalba veikiantis OBD2 skaitytuvas, naudojantis išskirtinę Autel programėlę “Maxi AP200“. Šis prietaisas atlieka visas OBD2 funkcijas, kartu su įvairiomis atstatymo funkcijomis (Tepalo / EPB / BMS / TPMS / SAS / Serviso atstatymai, DPF regeneracija, IMMO ir t.t.).Šis prietaisas yra mažas, patogus, greitais ir lengvai perprantamas naudoti diagnostikos įrenginys kuris tiks visiems – paprastam vartotojui norinčiam išspręsti problemas čia ir dabar, mažiems ir dideliems automobilių servisams kuriems reikalingas greitas problemos suradimas ir  jos išsprendimas. Įrenginys palaikomas tiek su Android tiek su iOS operacinėm sistemom.
 •  Aktyvavus prietaisą galėsite nemokamai pasirinkti 1 automobilio markę, norint užsisakyti daugiau automobilio markių tai reikia atlikti per programėlę. 1 papildomos automobilio markės palaikymas metams Android vartotojams – (~14.00 €), iOS vartotojams (~20.00 €).
 •  Palaikomos kalbos: anglų, rusų, prancūzų, vokiečių, ispanų, portugalų, lenkų, švedų, italų, japnų, kinų.
 •  Nusipirkus Autel MaxiAP AP200 diagnostikos prietaisą, Jūs galėsite nemokamai atlikti variklių diagnostiką, stebėti gyvus parametrus ir trinti variklio klaidas visiems lengviesiams automobiliams.

 Funkcijos:

 • Pilna fiziniam naudojimui skirta diagnostikos įranga;      
 • Nepriklausomas automobilio variklio bloko testavimas;
 • Gyvų parametrų tikrinimas;
 • Daug asmeninių funkcijų;
 • Pilnas fizinio asmenų poreikių patenkinamas naudojant šį prietaisą;
 • Galimybė turėti nuolatinę diagnostiką, kad ir kur bebūtumėt;
 • Lengvai naudojama ir naujinama aplikacinė sistema kliento telefone.

Naudojimo instrukcija - SPAUSTI ČIA.

Instrukcija, kaip paleisti šią diagnostikos įrangą per išmanųjį telefoną - SPAUSTI ČIA.

 Autel MaxiAP AP200 pakuotę sudaro:

 • Prietaisas;
 • Naudojimo ir paleidimo instrukcija.
 • Registracijos dokumentai.
 •