AUTEL MaxiDiag Elite MD704

Gauti pasiūlymą
AUTEL MaxiDiag Elite MD704
Auto diagnostikos prietaisas AUTEL MaxiDiag Elite MD704. Su šiuo skaneriu auto diagnostiką atliksite dar greičiau ir patogiau. Jis suderinamas su daugeliu automobilių markių. Tai nauja Autel gaminių serija. Šis prietaisas sukurtas pasitelkus pažangiausias ir naujausias gamybos technologijas.
AUTEL MaxiDiag Elite MD704
 
Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Autel prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis komplektacija. Taip pat Jūs negalėsite gauti atnaujinimų ir garantinių gauti visoje Europoje.
 
Auto diagnostikos prietaisas AUTEL MaxiDiag Elite MD704. Su šiuo skaneriu auto diagnostiką atliksite dar greičiau ir patogiau. Jis suderinamas su daugeliu automobilių markių. Tai nauja Autel gaminių serija. Šis prietaisas sukurtas pasitelkus pažangiausias ir naujausias gamybos technologijas. Palaikomi automobiliai: Peugeot, Citroen, Renault, Dacia, Fiat, Abarth, Alfa-Romeo, Lancia.

Palaikomos funkcijos:
* Gali skaityti ir trinti gedimų kodus ant visų sistemų, taip pat ir ant 4 bazinių sistemų (variklio, važiuoklės, ABS ir Airbag blokus);
* Gesina gedimų lemputes;
* Palaiko visus 10 testavimo rėžimų su naujausiu J1979 OBD-II protokolu, įskaitant klaidų skaitymą, trinimą, komponentų testavimą, automobilio informaciją;
* Sustiprintas OBD II rėžimas;
* Realaus laiko duomenų atvaizdavimas grafiškai;
* OBD II kodų pagalbinė informacija, kad greičiau nustatyti gedimo kodo priežastį;
* Galimybė atspausdinti sukeltus duomenis į kompiuterį;
* Nemokamas programinės įrangos atnaujinimas 1 metams.
* Garantija.