Kaip užregistruoti Autel MaixDAS DS808 diagnostikos įrangą?


Kaip užregistruoti Autel MaixDAS DS808 diagnostikos įrangą?
Ši instrukcija padės Jums užregistruoti Autel MaxiDAS DS808 automobilių diagnostikos įrangą.
 
Ką būtina atlikti „Autel DS808“ registracijai:
Norėdami gauti prieigą prie palaikymo platformos ir gauti atnaujinimus bei kitas paslaugas iš „Autel“, pirmą kartą naudodami turite užregistruoti „Autel“ diagnostikos įrangą DS808.
 
Kas reikalinga „Maxidas DS808“ registracijai:
1. Prietaisas DS808
2. Sąskaitos ID
3. Serijos numeris ir slaptažodis
 
Kaip užregistruoti autel maxidas DS808:
1. Eikite į svetainę: http://pro.autel.com
2. Prisijungimo puslapyje įveskite savo paskyros ID ir kitą informaciją, kad galėtumėte prisijungti, jei jau turite paskyrą.
3. Jei esate naujas „Autel“ narys ir dar neturite paskyros, kairėje pusėje spustelėkite mygtuką Sukurti Autel ID.
4. Laukelyje įveskite reikiamą informaciją, perskaitykite „Autel“ taisykles ir nuostatas ir pažymėkite „Sutinku“, tada apačioje spustelėkite Sukurti „Autel ID“, kad galėtumėte tęsti.
5. Internetinė sistema automatiškai išsiųs patvirtinimo el. Laišką registruotu el. pašto adresu. Patvirtinkite savo sąskaitą spustelėdami el. paštu pateiktą nuorodą. Atsidaro produkto registracijos ekranas.
6. Išsiaiškinkite diagnostikos įrangos serijos numerį ir slaptažodį ekrano planšetinio kompiuterio programos Parametrai skyriuje Apie.
7. Pasirinkite „Autel DS808“ įrangos gaminio modelį, produkto registracijos ekrane įveskite gaminio serijos numerį ir slaptažodį ir spustelėkite Pateikti, kad užbaigtumėte registraciją.