Dalyvavome Autel organzuotose ADAS sistemų kalibravimo mokymuose


Dalyvavome Autel organzuotose ADAS sistemų kalibravimo mokymuose

     UAB „Baltic Diagnostic Service“ dirbantis įmonės pardavimų specialistas Donatas Stašaitis dalyvavo Italijoje vykusiame Autel organizuotame seminare. Venecijoje organizuoti Autel mokymai buvo specializuoti naujai į rinką išleistai įrangai – pažangiai vairuotojų pagalbos sistemų kalibravimo įrangai Autel MaxiSYS ADAS.

     Mokymai buvo organizuoti Europos žemyne esantiems oficialiems Autel įrangos atstovams. Todėl į šiuos mokymus atvyko visi šios srities profesionalai iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Italijos, Olandijos, Lenkijos ir, žinoma, Lietuvos. Į šį seminarą mes buvome pakviesti, nes atstovaujame visą Baltijos šalių regioną – Lietuvą, Latviją ir Estiją.

     Šių Autel mokymų tikslas buvo suteikti tiek teorines, tiek praktines žinias šios įrangos pardavėjams. Mokymų metu buvo pristatoma Autel ADAS kalibravimo įranga, mokoma tokia įranga naudotis, pristatomos inovacijos ir naujausios technologijos. 

     Autel MaxiSYS ADAS sistemų kalibravimo įranga yra viena populiariausių ir geriausių rinkoje iš visų ADAS sistemų kalibravimo įrangų. Autel korporacija kurdama šį įrenginį investavo dideliu pinigus į mokslinius tyrimus, bandymus ir tobulinimus, todėl galutinis klientas gauna tokį įrenginį, kuris atitinka visus aukščiausius kriterijus ir poreikius. Autel MaxiSYS ADAS sistemų kalibravimo įranga buvo kurta remiantis 4-iais principais: kokybė, patikimumus, funkcionalumas ir patogumas naudojantis.

     Autel MaxiSYS ADAS sistemų kalibravimo įranga turi vieną plačiausių duomenų bazių su puikiai išvystytu naudotojų vadovu – tiksliais nurodymais ką kiekvieno proceso metu reikia atlikti norint kalibruoti kameras ar jutiklius. Pagrindinis privalumas dirbant su Autel ADAS įranga – plačiausia duomenų bazė ir tikslūs nurodymai norint sukalibruoti ADAS sistemas. Todėl tik pradedant naudotis Autel sukurta įranga jau yra pasiekiamas geresnis darbo efektyvumas ir našumas. Ko pasekoje per tą patį laiko tarpą, dirbant su Autel ADAS kalibravimo įranga, galima aptarnauti kur kas daugiau klientų. 

 

  

     Tie, kurie jau yra įsigiję Autel MaxiSYS ADAS sistemų kalibravimo įrangą, džiaugiasi teikdami naujas paslaugas ir atsiliepimai naudojantis šia įranga yra tik geri. Rekomenduojame šią įrangą servisams, kurie specializuojasi automobilių kėbulų remonto srityje; servisams, kurie bendradarbiauja su draudimo bendrovėmis ir atlieka KASKO draudiminių įvykių patirto žalos remontu; servisams, kurie keičia automobilių stiklus; specializuotoms mechanikų mokymų įstaigoms.

     Po šių specializuotų Autel ADAS sistemų mokymų mūsų įmonės specialistui buvo įteiktas tą pažymintis sertifikatas. Tai įrodo, kad įmonės specialistas puikiai išmano Autel MaxiSYS ADAS tiekiamą įrangą bei gali Jus pakonsultuoti ir atsakyti į bet kokius klausimus. Norint gauti profesionalią informaciją, kreipkitės telefonu +370 602 25225 arba el.paštu kaunas@balticdiag.eu.

 

     Autel MaxiSYS ADAS kūrėjai ieškojo geriausių ir naujausių sprendimų šio prietaiso tobulinimui, kad savo klientams galėtų pasiūlyti nepriekaištingą, išsamų ir tikslų (ADAS) kalibravimo įrangą. Ir rezultate turime tobulą įrenginį, kuris savo pajėgumais yra ženkliai aukščiau nei paprasti diagnostikos prietaisai. Naudojama kartu su Autel diagnostinėmis įrangomis. 

     Autel technikai užtikrina dažnus programinės įrangos atnaujinimus, siekiant užtikrinti naujausias funkcijas ir tikslų darbą naudojant ADAS kalibravimo įranga. Autel MaxiSYS programinė įranga dirba išsamiau nei OEM lygio įranga, siūlo tikslias kalibravimo procedūras, nurodo jų eiliškumą.

 

     Norint sužinoti daugiau apie Autel MaxiSYS ADAS sistemų kalibravimo įrangą – spausti čia.

     Autel MaxiSYS ADAS sistemų kalibravimo įranga reprezentacinis video - spausti čia.

     Daugiau nuotraukų rasite galerijoje - spausti čia.

     Jeigu norite įsigyti originalią Autel diagnostikos įrangą iš oficialių atstovų, tai tą Jums pasiūlyti gali tik UAB „Baltic diagnostic service“, kurie yra oficialūs ir vieninteliai atstovai šio gamintojo Lietuvoje. Daugiau apie prietaisus galite sužinote www.bds.lt ir www.auteltech.lt.