AUTEL VASAROS AKCIJA – PRAPLĖSK SAVO GALIMYBES!


AUTEL VASAROS AKCIJA – PRAPLĖSK SAVO GALIMYBES!

 

 Visą vasarą „AUTEL“ savo esamiems ir busimiems klientams skelbia AKCIJĄ kurios metu atnešus savo senąjį diagnostikos prietaisą ir įsigijus bet kurį AUTEL Maxisys prietaisą, dovanų gaunate 3 metų sistemos atnaujinimus.

Akcija galioja iki rugpjūčio 31d.

  "Autel" yra viena iš lyderiaujančių pasaulio gamintojų, transporto priemonių diagnostikos įrangos rinkoje. Nuo pat įmonės įkūrimo "Autel" įsipareigojo sukurti maksimalią ilgalaikę vertę klientams visame pasaulyje, teikiant patikimus, lengvai naudojamus, ekonomiškai efektyvius ir novatoriškus produktus.

  Siekdami suteikti šią vertę savo klientams, įmonė visada stengiasi suprasti galutinių vartotojų poreikius ir paversti šiuos poreikius į aukščiausios kokybės produktus.

  "Autel" komanda susideda iš žinomiausių ekspertų ir inžinierių, turinčių ilgametę patirtį šioje pramonėje. Taip pat "Autel" labai atsakingai renkasi savo partnerius įmonės atstovavimui kitose šalyse. Jų įrangos platinimo tinklą visame pasaulyje sudaro tik patikimos ilgametės įmonės, kurios yra savo srities profesionalai. Ir mes didžiuojamės būdami to dalimi!

 

10 priežasčių, kodėl iš mūsų verta pirkti AUTEL įrangą!

  1. - Esame vieninteliai oficialūs AUTEL atstovai Baltijos šalyse.
  2. Mūsų parduodami originalūs prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. Neoriginali produkcija rusų kalbos neturi.
  3. Mūsų klientai gauna pilną aukščiausio lygio garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
  4. Mūsų klientams prietaiso gedimo atveju suteikiami pakaitiniai prietaisai, jeigu remontas užtrunka ilgiau nei numatyta.
  5. Greičiausias pristatymas originalių AUTEL įrenginių Lietuvoje, nes daugiau nei 90 proc. prekių sandėliuojame Lietuvoje.
  6. Savo klientams duodame išmėginti originalų AUTEL prietaisą prieš perkant.
  7. Visada galime suvesti Jus su mūsų esamais klientais, kurie gali papasakoti apie AUTEL įrangą iš naudotojo pusės.
  8. Gausite geresnes kaina ir sąlygas, nei pirkdami tiesiogiai.
  9. Tik pas mus galėsite įsigyti profesionalią HaynesPRO duomenų bazę nuo 150Eur/metams.
  10. Pirkdami įranga iš mūsų prisidedate prie Lietuvos autosporto rėmimo.

 

Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į Vadimą telefonu  +37067383866