Nuo šiol prietaisuose Autel MaxiSys integruota HaynesPro techninė duomenų bazė


Nuo šiol prietaisuose Autel MaxiSys integruota HaynesPro techninė duomenų bazė

     Autel stengiasi pasiūlyti vis daugiau naujovių, kurios galutiniams vartotojams padės greičiau ir profesionaliau suteikti paslaugas savo klientams. Todėl Autel skelbia dar vieną naujieną! Nuo 2018 vasario mėnesio Autel MaxiSys MS906BT, MaxiSys MS906TS, MaxiSys, MaxiSys Pro, MaxiSys Elite prietaisuose bus įdiegta HaynesPro techninės duomenų bazės elektronikos paketas. Kuris padės Jums paprasčiau atlikti kompiuterinės diagnostikos darbus.

     Prietaisas, turintis įdiegtą šią techninę duomenų bazę, tampa galingu diagnostiniu įrenginiu, kurio pagalba galėsite atlikti bet kokius veiksmus kiekvienam automobilio modeliui. Jeigu norėsite išplėstinės ir pilnos techninės duomenų bazės, su „Elektronics“, „Smart“ ir „Tech“ paketais, ją taip galėsime užsakyti Jūsų prietaisui. Tačiau tai dar ne viskas! Prietaisuose, kurie yra įsigyti ankščiau, taip pat yra galimybė įsidiegti techninę duomenų bazę. Jums tereikia vadybininkui pateikti turimo prietaiso serijinį numerį ir pasakyti kokių licencijų norite.

     Ši techninė duomenų bazė galės būti įdiegta tik į oficialius Autel prietaisus, kurie yra skirti Europos rinkai. Tad, jeigu Autel prietaisas skirtas Kinijos rinkai arba jis yra klonuotas, tai tokiuose įrenginiuose nebus įdiegto „Electronics“ duomenų bazės paketo. Taip pat visiems tokiems prietaisams nėra įmanoma įrašyti nei vieno duomenų bazės paketo.

     Tiesioginis prisijungimas prie HaynesPro duomenų bazių:

Tiesioginis prisijungimas prie HaynesPro duomenų bazių su VIN:

Tiesioginis prisijungimas prie HaynesPro duomenų bazių be VIN:

Galimybė įeiti į duomenų bazę tiesiogiai per prietaisą:

 

HaynesPro duomenų bazės paketų kainos