Autel atstovavimo protekcija


Autel atstovavimo protekcija

 Autel diagnostikos įranga yra puikiai pažįstama tarp kompiuterinės diagnostikos specialistų ir profesionalų, tai puikūs prietaisai šioje rinkoje. Kiekvienas specialistas, kuris kiekvieną dieną naudoja šiuos prietaisus, tam pritars. Kadangi Autel diagnostikos įranga pasižymi funkcionalumu, technologiškai pažangia programine įranga, greita operacine sistema, puikiai atlieka darbus su beveik visomis skirtinguose žemynuose pagamintomis automobilių markėmis. Autel korporacija investuoja didelius pinigus į mokslinius tyrimus, bandymus ir tobulinimus, tad galutinis klientas gauna tokį prietaisą, kuris atitinka visus iškeltus kriterijus ir poreikius.

     Tačiau rinkoje pasitaiko nusivylusių šiuo prietaisu. Teigdami, kad šis prietaisas yra labai statiškas, neturi atnaujinimų, pasitaiko keblumų vykdant garantinį aptarnavimą. Tačiau pirkėjai šiuo atveju būna apgauti, kadangi įsigyja šiuos prietaisus iš neoficialių atstovų. Pastarieji negali atlikti garantinio aptarnavimo, pasiūlyti reguliarių atnaujinimų ar pravesti mokymus šiems prietaisams.

     Pirkdami Autel diagnostikos įrangą iš neoficialių atstovų, jūs gal tam momentui ir sutaupysite, tačiau pirkdami ją žmonės aukoja tai, į ką Autel investavo daugybę metų. Tuo, kuo Autel korporacija vadovavosi kurdama ir tobulindama visus savo prietaisus: kokybe, patikimumu, funkcionalumu ir suderinamumu. Būtent dėl to posakis "skūpus moka du kartus" yra puikiai tinkamas šiai temai. Todėl dėl šios situacijos ir ryžomės atskleisti kortas, kad rinkoje yra naudojama nemažai įrangos, kuri yra perkama ne iš oficialių atstovų.

     Norint nusipirkti tokius diagnostikos prietaisus, problemų tikrai neiškils, jų nemažai yra skelbimų portaluose, taip pat ramiai prekiauja ir kiti serviso įrangos pardavėjai. Kuriems turbūt nesvarbu, jog klientas gaus prietaisą, kuriuo greitai nusivils, svarbu, turbūt, tik tas, kad įmonė uždirbo pinigų.

     Jeigu norite įsigyti originalią Autel diagnostikos įrangą iš oficialių atstovų, tai tą Jums pasiūlyti gali tik UAB „Baltic diagnostic service“, kurie yra oficialūs ir vieninteliai atstovai šio gamintojo Lietuvoje. Daugiau apie prietaisus galite sužinote www.bds.ltwww.auteltech.ltwww.auteltech.com. Šiuose puslapiuose galite susipažinti su naujausia Autel diagnostine įranga, sužinoti kainas. Tik iš šių puslapių pirkdami įrangą Jūs galite gauti garantiją ir pilną techninį aptarnavimą. Tad jeigu pirkdami kituose internetiniuose puslapiuose suabejosite ar prietaisas yra originalus, jį galima patikrinti šiose svetainėse.

     Būtent iš atstovybių pirkdami Autel produkciją, jūsų gaminiui bus suteikta garantija. Jeigu pirksite iš Lietuvos atstovybės, dėl garantinio aptarnavimo galėsite kreiptis į Vilniaus ar Kauno skyrius. Taip pat šiuose skyriuose jūs galėsite atlikti gedimų remontus ar kitus darbus, susijusius su Autel gaminiais.

     Kaip oficialūs atstovai, dažnai sulaukiame užklausų iš klientų, kurie yra nusipirkę vieną ar kitą Autel diagnostikos prietaisą. Paskutiniu metu tai tapo gana opi problema, nes mūsų atstovaujamas prekinis ženklas yra žeminamas neoficialių pardavėjų. Ši neoficialių pardavėjų pardavinėjama Autel įranga vis labiau įsiviešpatauja tarp automobilių remonto specialistų, todėl nuo dabar mes Jums suteikiame galimybę pasitikrinti ar Jūsų Autel prietaisas yra oficialus. Jums tereikia pateikti informaciją ir į Jūsų užklausą bus atsakyta per 1 d.d. (vardas, įmonės pavadinimas, tel.nr., el.paštas, Autel prietaiso modelis, serijinis Autel įrenginio numeris).

     Kiekvieną diagnostikos gaminį pirkite tik iš oficialių atstovų ar įmonių, kurios turi gerą reputaciją diagnostikos prietaisų pardavimų srityje. Taip išvengsite papildomų rūpesčių ateityje ir galimų problemų. Verta paminėti ir tai, kad pirkdami prietaisus iš oficialių atstovų, perkamiems gaminiams Jūs gausite garantinį aptarnavimą, reguliarius naujus atnaujinimus ir papildomą prietaiso aptarnavimą.

Nuo šiol oficialiuose Autel prietaisuose bus įdiegta HaynesPro techninių duomenų bazė

     Autel stengiasi pasiūlyti vis daugiau naujovių, kurios galutiniams vartotojams padės greičiau ir profesionaliau suteikti paslaugas savo klientams. Todėl Autel skelbia dar vieną naujieną! Nuo 2018 vasario mėnesio Autel MaxiSys MS906BT, MaxiSys MS906TS, MaxiSys, MaxiSys Pro, MaxiSys Elite prietaisuose bus įdiegta HaynesPro techninės duomenų bazės elektronikos paketas. Kuris padės Jums paprasčiau atlikti kompiuterinės diagnostikos darbus.

     Jeigu norėsite išplėstinės ir pilnos techninės duomenų bazės, su „Elektronics“, „Smart“ ir „Tech“ paketais, ją taip galėsime užsakyti Jūsų prietaisui. Prietaisas, turintis įdiegtą techninę duomenų bazę, tampa galingu diagnostiniu įrenginiu, kurio pagalba galėsite atlikti bet koks veiksmus kiekvienam automobilio modeliui.

     Ši techninė duomenų bazė galės būti įdiegta tik į oficialius Autel prietaisus, kurie skirti naudoti Europos rinkai. Jeigu jau naudojate šiuos prietaisus, juos taip pat bus galima užsakyti techninių duomenų bazių licencijas. Jums tereikia susisiekti su vadybininku, pasakyti kurių licencijų norite bei prietaiso serijinį numerį ir mes jas užsakysime. Tačiau ,jeigu Autel prietaisas skirtas Kinijos rinkai arba jis yra klonuotas, šis atnaujinimas nėra galimas.

     Daugiau apie šią naujieną bei tikslią informaciją mes pranešime vėliau.